В Австралії ресторан замінив паперове меню планшетами iPad

Июн
7

iPad

Ресторан у передмісті Сіднея став першим у світі закладом, в якому традиційне паперове меню замінили планшетами iPad.

Global Mundo Tapas закупив 15 планшетів від Apple. Тепер клієнти ресторану можуть переглянути список страв за допомогою спеціально розробленої програми для iPad і вибрати вподобані страви одним кліком, повідомляє AFP.

Кожне найменування в меню супроводжується фотографією страви та описом його складу. Також iPad пропонує клієнтові обрати гарніри до замовленої страві. Після того, як замовлення сформовано, клієнт може відправити його через бездротову мережу на кухню ресторану.

За словами представника ресторану, якого цитує News.com.au, в майбутньому Global Mundo Tapas планує вдосконалити додаток для меню і зробити його функціональнішим. Так, iPad пропонуватиме клієнтам страви, які найкраще пасують погодним умовам, а також зможе підібрати відвідувачу страву, яку відповідає його настрою.

Нагадаємо, планшети iPad надійшли в продаж за межами США 28 травня 2010 року. Всього компанія продала вже 2 млн. пристроїв.

Відзначимо, ще в серпні минулого року Міжнародна асоціація повітряного транспорту розробила систему заміни посадкових талонів мобільними телефонами.

AddToAny

Ленты новостей