В Google з'явилася нова система індексування веб-сайтів.

Июн
12

Google

Пошуковий сайт Google представив нову систему індексування веб-сайтів під назвою Caffeine ("Кофеїн"). Як повідомляється в блозі Google, новий індекс робить результати пошуку на 50% актуальнішими порівняно з попередньою версією.

Caffeine буде мати найбільший обсяг інтернет-контенту серед всіх систем індексування, що використовувалися пошукачем раніше. Як обіцяє Google, поновлення індексу буде відбуватися частіше, ніж раніше і користувачі зможуть швидше знаходити посилання на нові сайти в пошуковому результаті.

У записі в блозі пояснюється, що попередня версія індексу складалася з декількох шарів, які обновлялися з різною періодичністю. Так, основний шар обновлявся в середньому раз на два тижні. Новий індекс буде аналізувати інтернет-сайти на постійній основі невеликими фрагментами.

Зазначається, що загальний обсяг бази даних Caffeine перевищує 100 мільйонів гігабайт (100 петабайт). При цьому щодня в індекс додається кілька сотень тисяч гігабайт нових даних.

Тестування нової системи за участю користувачів почалося в серпні 2009 року та тривало до листопада.

Нагадаємо, на початку червня найвідоміший пошукач Google виключив себе зі списку найбільш популярних ресурсів Інтернету. Перше місце в переліку займає соціальна мережа Facebook з 540 млн користувачів і 570 млрд переглядів сторінок. За повідомленням американської аналітичної компанії Hitwise Google був найвідвідуванішим сайтом з 15 вересня 2007 року.

2 Комментарии

Аватар пользователя leo_rina
leo_rina

Я хочу написати статтю на цьому сайті. Дайте мені такі права... ;-)

Аватар пользователя MousEEE
MousEEE

[quote=leo_rina]Я хочу написати статтю на цьому сайті. Дайте мені такі права... ;-)[/quote]
Ю а веллком)

AddToAny

Ленты новостей